0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras
2
3
Cipolletti
Finished
00:30
Union de Sunchales
1
2
Sportivo Las Parejas
Finished
02:30
  Austria Amateur Regionalliga East
FC Admira Wacker Modling
-
-
SV Leobendorf
بازی شروع نشده است
17:30
  Brazil Gaucho, Women
Brasil De Farroupilha
-
-
Ec Pelotas Rs
بازی شروع نشده است
16:30
Gremio RS
-
-
Guarani FC SP
بازی شروع نشده است
17:00
Ec Juventude Rs
-
-
Elite Cd
بازی شروع نشده است
23:30
  Croatia 1. HNL
NK Slaven Belupo
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
16:30
HNK Hajduk Split
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
19:00
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
-
-
Kalmar FF
بازی شروع نشده است
16:30
  Serbia Prva Liga
OFK Backa Palanka
-
-
FK Radnicki Sremska Mitrovica
بازی شروع نشده است
16:30
FK Zlatibor Cajetina
-
-
RFK Graficar Beograd
بازی شروع نشده است
18:30
  Sweden Ettan, Norra
IF Karlstad Fotbol
-
-
Dalkurd FF
بازی شروع نشده است
17:00
  Indonesia Liga 1
Tira-Persikabo
-
-
Borneo Samarinda
بازی شروع نشده است
17:00
  Latvia 1.Liga
SK Super Nova
-
-
Saldus SS/Leevon
بازی شروع نشده است
17:30
  Uzbekistan PFL
PFK Navbahor Namangan
-
-
FC Bunyodkor
بازی شروع نشده است
17:30
Lokomotiv Tashkent
-
-
FC Andijon
بازی شروع نشده است
17:30
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
TSG Balingen 1848
-
-
Offenbacher FC Kickers 1901
بازی شروع نشده است
17:30
  France Championnat National U19
Fc Chambly Oise Youth
-
-
St. Pryve-Saint Hilaire
بازی شروع نشده است
16:30
Istres Fc U19
-
-
Ol. Marseille
بازی شروع نشده است
16:30
Merignac Sa Youth
-
-
LB Chateauroux
بازی شروع نشده است
16:30
  Netherlands Tweede Divisie
Tec
-
-
De Treffers Groesbeek
بازی شروع نشده است
17:30
  Uganda Premier League
Uganda Police FC
-
-
Vipers SC
بازی شروع نشده است
17:30
Wakiso Giants FC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
بازی شروع نشده است
17:30
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
-
-
Kaisar Kyzylorda
بازی شروع نشده است
17:30
  Argentina Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
17:30
Atletico Lanus
-
-
Club El Porvenir
بازی شروع نشده است
23:30
  Luxembourg Promotion d'Honneur
FC Mondercange
-
-
Blo-Weiss Medernach
بازی شروع نشده است
17:30
  Albania Kategoria e Pare
Besa Kavaje
-
-
KF Lushnja
بازی شروع نشده است
17:30
  Nicaragua Liga de Ascenso
Masaya Fc
-
-
Rancho Santana Fc
بازی شروع نشده است
17:30
Deportivo Matagalpa FC
-
-
Fc Esteli
بازی شروع نشده است
21:30
  Switzerland Super League
FC St. Gallen 1879
-
-
Servette Geneva
بازی شروع نشده است
18:00
  Malta First Division
Mgarr United FC
-
-
Marsa FC
بازی شروع نشده است
16:30
Rabat Ajax
-
-
Pembroke Athleta FC
بازی شروع نشده است
20:30
  International Clubs CAF Confederations Cup
AS Kigali
-
-
Daring Club Motema Pembe
بازی شروع نشده است
16:30
  Switzerland Super League, Women
Servette Geneva
-
-
Grasshopper Zurich
بازی شروع نشده است
18:30
  Iran Azadegan League
Baadraan Tehran
-
-
Sanat Mes Kerman FC
بازی شروع نشده است
15:15
Machine Sazi Tabriz
-
-
Shahrdari Hamedan
بازی شروع نشده است
15:30
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
0
1
Ratchaburi Mitr Phol FC
inprogress
14:30
Bangkok United
0
0
Chonburi FC
inprogress
14:30
Chiangrai United
0
0
Muang Thong United
inprogress
15:00
  Denmark Superligaen
FC Nordsjaelland
2
0
FC Midtjylland
inprogress
14:30
Broendby IF
-
-
Vejle BK
بازی شروع نشده است
17:30
  Denmark Kvindeligaen, Women
HB Koege
-
-
Koldingq
inprogress
14:30
  Russia Premier League
FK Ural Yekaterinburg
0
0
CSKA Moscow
inprogress
14:30
  Denmark 2nd Division
Naestved BK
-
-
B93 Copenhagen
inprogress
14:30
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
Astoria Walldorf
-
-
1. FC Kaiserslautern
inprogress
14:30
Greuther Furth
-
-
1. FC Heidenheim
بازی شروع نشده است
17:30
  Belgium Pro League
St. Truidense VV
0
0
RSC Anderlecht
inprogress
15:00
  Germany 2nd Bundesliga
Hansa Rostock
0
0
SV Sandhausen
inprogress
15:00
SV Darmstadt 98
0
0
Werder Bremen
inprogress
15:00
Dynamo Dresden
0
0
1 FC Nuremberg
inprogress
15:00
  Ukraine Druga Liga
FC Peremoga Dnipro
-
-
Victoria Mykolaivka
بازی شروع نشده است
15:30
Yarud Mariupol
-
-
Real Pharma Odessa
بازی شروع نشده است
15:30
Fc Levy Bereg Kiev
-
-
Karpaty Halych
بازی شروع نشده است
17:30
  Tanzania Championship League
Pan African FC
-
-
Gwambina Fc
بازی شروع نشده است
16:30
  Belarus Vtoraya Liga
Partizan Soligorsk
-
-
Dnepr Yuni Mogilev
بازی شروع نشده است
15:30
  Romania Liga I
ACS Champions FC Arges
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
15:30
FC Uta Arad
-
-
FC U Craiova 1948
بازی شروع نشده است
18:00
Rapid Bucuresti 1923
-
-
FC CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
21:00
  Paraguay Segunda Division
Rubio Nu
-
-
Sportivo Ameliano
بازی شروع نشده است
16:00
  Ukraine Persha Liga
FC Alians Lypova Dolyna
-
-
FC Uzhgorod
بازی شروع نشده است
16:00
  Italy Serie C, Group A
Pro Patria Busto Arsizio
-
-
FC Sudtirol Bolzano
بازی شروع نشده است
16:00
  Italy Serie C, Group C
Calcio Foggia
-
-
SS Monopoli
بازی شروع نشده است
16:00
Potenza Calcio
-
-
ACR Messina
بازی شروع نشده است
17:30
US Catanzaro
-
-
Taranto FC
بازی شروع نشده است
17:30
SSD Citta Di Campobasso
-
-
SSC Bari
بازی شروع نشده است
17:30
Virtus Francavilla Calcio
-
-
Calcio Catania
بازی شروع نشده است
17:30
Vibonese Calcio
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
17:30
Turris Calcio
-
-
Palermo FC
بازی شروع نشده است
17:30
  Italy Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922
-
-
Novara Calcio
بازی شروع نشده است
16:30
Citta Di Varese
-
-
Calcio Chieri 1955
بازی شروع نشده است
16:30
  Sweden Superettan
Norrby IF
-
-
IK Brage
بازی شروع نشده است
16:30
  Greece U19 Super League
Panathinaikos
-
-
Ionikos Nikea U19
بازی شروع نشده است
16:30
  Germany Amateur Oberliga Westfalen
Holzwickeder SC
-
-
Sportfreunde Siegen 1899
بازی شروع نشده است
18:30
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
TSV Meerbusch
-
-
DJK Teutonia St. Toenis
بازی شروع نشده است
18:30
Sportfreunde Baumberg
-
-
Ratingen SV Germania 04/19
بازی شروع نشده است
18:30
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Carsambaspor
0
1
Alanya Kestelspor
بازی شروع نشده است
14:30
Altindagspor
1
1
Igdir FK
بازی شروع نشده است
14:30
Duzcespor
0
0
Hacettepe SK
بازی شروع نشده است
14:30
  Brazil Goiano, 2 Divisao
AA Anapolina GO
-
-
Goiatuba Ec
بازی شروع نشده است
22:30
  Brazil Carioca, Serie B2
Paduano EC RJ
-
-
Ceres FC RJ
بازی شروع نشده است
21:30
EC Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
بازی شروع نشده است
21:30
Ceac/Araruama RJ
-
-
Barra Mansa FC RJ
بازی شروع نشده است
21:30
  Brazil U23 Alagoano
Zumbi Ec Al U23
-
-
FF Comercial AL
بازی شروع نشده است
21:30
  Brazil Gaucho, Serie A2
Bage RS
-
-
CE Lajeadense RS
بازی شروع نشده است
21:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
Puente Genil FC
-
-
AD Cartaya
بازی شروع نشده است
21:30
  Montenegro 1. CFL
FK Mornar Bar
-
-
FK Buducnost
بازی شروع نشده است
21:30
  Brazil Brasileiro Serie D
Ferroviaria SP
-
-
FC Atletico Cearense CE
بازی شروع نشده است
21:30
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
بازی شروع نشده است
22:00
  Albania Kategoria Superiore
KF Teuta
-
-
KF Tirana
بازی شروع نشده است
22:30
  Brazil Carioca, Seria A, Women
Fluminense Fc Rj
-
-
Ad Cabofriense Rj
بازی شروع نشده است
23:30
  Argentina Primera C
Berazategui
-
-
Ituzaingo
بازی شروع نشده است
20:00
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Sport Socorro Se
-
-
Riachao Se
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Catarinense, Serie C
Cf Caravaggio Sc
-
-
Porto Sc
بازی شروع نشده است
23:30
Pedra Branca Ec Sc
-
-
Eca Batistense
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Copa Santa Catarina
Avai FC SC
-
-
Cacador SC
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil U20 Potiguar
Assu Rn U20
-
-
Potiguar Rn U20
بازی شروع نشده است
23:30
  Belgium Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil U20 Pernambucano
Vera Cruz PE
-
-
Nautico PE
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Carioca, Serie B1
Perolas Negras Rj
-
-
Serrano FC RJ
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Campeonato Pernambucano, Women
Ferroviario Pe
-
-
Ibis
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Pernambucano, Serie A2
America PE
-
-
Ypiranga PE
بازی شروع نشده است
23:30
  Morocco Botola
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Chabab Mohammedia
بازی شروع نشده است
20:30
  Oman Omani League
Oman Club
-
-
Bahla Club
بازی شروع نشده است
19:40
  Ireland National League, Women
Treaty United
-
-
Shelbourne LFC
بازی شروع نشده است
18:30
  South Africa National First Division
Uthongathi Fc
-
-
Polokwane City
بازی شروع نشده است
18:30
  Croatia 2. HNL
Gnk Dinamo Zagreb II
-
-
NK Sesvete
بازی شروع نشده است
18:30
NK BSK Bijelo Brdo
-
-
NK Dugopolje
بازی شروع نشده است
18:30
NK Croatia Zmijavci
-
-
NK Rudes Zagreb
بازی شروع نشده است
18:30
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Independiente de Cauquenes
بازی شروع نشده است
18:30
  Mozambique Mocambola
Ferroviario de Maputo
-
-
Ferroviario de Nampula
بازی شروع نشده است
18:30
Black Bulls FC
-
-
Costa Do Sol
بازی شروع نشده است
18:30
  Malta Premier League
Sliema Wanderers
-
-
Hibernians FC Paola
بازی شروع نشده است
18:30
Valletta FC
-
-
Sirens FC
بازی شروع نشده است
20:30
St. Lucia FC
-
-
Mosta FC
بازی شروع نشده است
22:30
  Hungary NB I, Women
Puskas Akademia Felcsut
-
-
Astra HFC Budapest
بازی شروع نشده است
18:30
  Ecuador Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
بازی شروع نشده است
18:30
  Norway Eliteserien
FK Haugesund
-
-
Mjondalen IF
بازی شروع نشده است
18:30
Sandefjord Fotball
-
-
Odds BK
بازی شروع نشده است
18:30
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
-
-
Petrocub Hincesti
بازی شروع نشده است
18:30
  Germany Amateur Schleswig-Holstein-Liga
Inter Turkspor Kiel
-
-
Eckernforder SV
بازی شروع نشده است
18:30
  Greece Super League 2
AE Asteras Vlachioti
-
-
Pasa Irodotos
Postponed
19:30
  Brazil Paulista, Segunda Divisao U23
Vocem SP
-
-
SE Matonense SP
بازی شروع نشده است
18:30
GD Prudente SP
-
-
Uniao Suzano AC SP
بازی شروع نشده است
23:30
  Zambia Super League
Power Dynamos
-
-
Lusaka Dynamos
بازی شروع نشده است
18:30
  Scotland Premier League 1, Women
Glasgow City Lfc
-
-
Rangers LFC
بازی شروع نشده است
18:40
  Faroe Islands Premier League
Vikingur Gota
-
-
IF Fuglafjordur
بازی شروع نشده است
19:30
  Andorra Primera Divisio
UE Sant Julia
-
-
CE Carroi
بازی شروع نشده است
19:30
Atletic Club d'Escaldes
-
-
UE Santa Coloma A
بازی شروع نشده است
21:30
  Germany Amateur Women Bundesliga
1 FC Cologne
-
-
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
19:30
Eintracht Frankfurt
-
-
Bayern Munich
بازی شروع نشده است
19:30
  Luxembourg Division Nationale
CS Fola Esch
-
-
FC Rm Hamm Benfica
بازی شروع نشده است
19:30
FC Una Strassen
-
-
FC Rodange 91
بازی شروع نشده است
19:30
Swift Hesperange
-
-
FC Progres Niederkorn
بازی شروع نشده است
19:30
FC Differdange 03
-
-
F91 Dudelange
بازی شروع نشده است
19:30
  Gibraltar National League
FCB Magpies
-
-
Europa Point
بازی شروع نشده است
19:30
Lincoln Red Imps
-
-
Europa FC
بازی شروع نشده است
20:00
  Portugal Campeonato de Portugal
SC Maria da Fonte
-
-
Pedras Salgadas
بازی شروع نشده است
19:30
  Germany 3. Liga
Turkgucu Munich
0
0
SV Wehen Wiesbaden
inprogress
14:30
  Ethiopia Premier League
Hawassa Kenema SC
-
-
Jimma Aba Jifar FC
inprogress
14:30
Dire Dawa Kenema
-
-
Wolaita Dicha SC
بازی شروع نشده است
18:30
  Venezuela Segunda Division
Libertador FC
2
1
Fundacion Aifi
Finished
00:30
  Czech Republic CFL
FC Hradec Kralove B
1
1
Tj Slovan Velvary
Finished
11:45
FK Chlumec Nad Cidlinou
1
1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
11:45
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
inprogress
10:30
FC Krasnodar
-
-
FK UFA SRL
inprogress
10:30
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
Nizhny Novgorod Srl
inprogress
10:30
FK Khimki SRL
-
-
PFK Akhmat Grozny SRL
inprogress
10:30
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Kasimpasa SRL
-
-
Goztepe SRL
inprogress
10:30
Trabzonspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
inprogress
10:30
Galatasaray SK SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
10:30
Altay Izmir Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
inprogress
10:30
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
-
-
Shastri FC
Abandoned
11:00
  Hong Kong, China Division 1
Eastern District
3
2
Golik North District
Finished
11:00
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
AS Roma SRL
inprogress
11:30
Cagliari SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
inprogress
11:30
SSC Napoli SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
11:30
Udinese Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
11:30
Genoa CFC SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
11:30
Empoli FC Srl
-
-
Atalanta BC SRL
inprogress
11:30
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Rayo Vallecano Srl
-
-
CF Elche Srl
inprogress
11:30
FC Barcelona SRL
-
-
Valencia CF SRL
inprogress
11:30
Villarreal CF SRL
-
-
CA Osasuna SRL
inprogress
11:30
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
11:30
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Borac Lazarevac
-
-
FK Zemun
inprogress
11:30
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Estac Troyes Srl
-
-
OGC Nice SRL
inprogress
11:30
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
13:30
Olympique Marseille SRL
-
-
FC Lorient Srl
inprogress
13:30
FC Metz SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
13:30
Montpellier HSC SRL
-
-
RC Lens Srl
inprogress
13:30
Strasbourg Alsace SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
13:30
Stade Brestois 29 SRL
-
-
Stade Reims SRL
inprogress
13:30
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Velke Mezirici B
-
-
Zirovnice
inprogress
11:45
  Mongolia National League, Women
Khoromkhon FC
-
-
Khukh Chononuud
inprogress
08:30
  Thailand Thai League 3
Surin City
-
-
Udon United
inprogress
12:00
Stk Muangnont FC
-
-
Royal Thai Air Force FC
inprogress
12:00
Chainat United FC
0
0
Pathumthani University FC
Finished
12:00
Royal Thai Fleet FC
0
4
Pattaya Dolphins United
Finished
12:00
  Austria Amateur Kärntner Liga
ASK Klagenfurt
-
-
KAC 1909
inprogress
12:00
  Slovakia 2. Liga
FC Rohoznik
0
1
FK Humenne
Finished
12:30
  Simulated Reality League Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
12:30
Everton FC SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
12:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Recambios Colon CF
-
-
Atletico Saguntino
inprogress
13:00
Hercules CF B
-
-
Athletic Torrellano
inprogress
13:30
CD Castellon B
-
-
Silla CF
inprogress
13:30
CD Olimpic de Xativa
-
-
Callosa Deportiva Cf
بازی شروع نشده است
18:30
Orihuela CF
-
-
CD Roda
بازی شروع نشده است
19:00
CD Acero
-
-
CF Villarreal C
بازی شروع نشده است
19:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
-
-
Barbastro UD
inprogress
13:00
CD Caspe
-
-
Cuarte Cd
بازی شروع نشده است
18:30
Ud Biescas
-
-
CD Binefar
بازی شروع نشده است
19:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 11
Ibiza Sant Rafel FC
-
-
UD Collerense
inprogress
13:00
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
AD Parla
-
-
AD Torrejon CF
inprogress
13:00
SAD Villaverde San Andres
-
-
CDF Tres Cantos
inprogress
13:00
Ed MORATALAZ
-
-
Las Rozas CF
بازی شروع نشده است
19:30
  Spain Second Division B
CD Leganes B
1
2
Bergantinos CF
inprogress
13:30
Cerdanyola del Valles
3
0
CD Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
13:30
Espanyol Barcelona B
1
1
SD Tarazona
inprogress
13:30
SD Huesca B
2
1
AE Prat
inprogress
13:30
CD Toledo Sad
-
-
CF Intercity
بازی شروع نشده است
18:30
CD Marchamalo
-
-
CR Granada
بازی شروع نشده است
18:30
Club Deportivo Eldense
-
-
CD El Ejido 2012
بازی شروع نشده است
20:00
Arosa SC
-
-
CDA Navalcarnero
بازی شروع نشده است
20:30
  Australia Queensland NPL, Women
Gold Coast United FC
1
2
Capalaba FC
Finished
09:30
  Solomon Islands Premier League
Southern United Honiara
-
-
FC Isabel United
inprogress
08:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
UE Castelldefels
-
-
CF Pobla de Mafumet
inprogress
13:30
CE l`Hospitalet
-
-
EC Granollers
inprogress
13:30
FC Vilafranca
-
-
Girona FC B
inprogress
14:00
UE Sant Andreu
-
-
Ee Guineueta
بازی شروع نشده است
19:30
UE Vilassar de Mar
-
-
Fundacio Esportiva Grama
بازی شروع نشده است
19:30
  USA Usl League One
Richmond Kickers
3
2
Forward Madison Fc
Finished
03:30
Greenville Triumph SC
1
0
New England Revolution II
Finished
04:30
Chattanooga Red Wolves SC
1
2
Toronto FC II
Finished
04:30
FC Tucson
3
1
South Georgia Tormenta FC
Finished
05:30
  France Ligue 1
Olympique Lyon
2
0
AS Monaco
Finished
00:30
ESTAC Troyes
1
0
OGC Nice
inprogress
14:30
  Ecuador LigaPro Primera A
Guayaquil City FC
4
2
CD Olmedo
Finished
01:30
  Chile Primera Division
Union Espanola
2
1
Curico Unido
Finished
01:30
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Football
3
2
CA Boston River
Finished
02:30
CD Villa Espanola
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
18:30
Cerro Largo FC
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
20:30
  El Salvador Segunda Division
CD Gerardo Barrios
1
2
CD Aspirante
Finished
02:30
Csd Vendaval
-
-
Cd Once Lobos Chalchuapa
بازی شروع نشده است
21:30
  USA USL Championship
Las Vegas Lights
3
6
Phoenix Rising FC
Finished
02:30
Charlotte Independence
5
1
Charleston Battery
Finished
04:30
Miami FC
0
0
Pittsburgh Riverhounds
Finished
04:30
Colorado Springs Switchbacks FC
1
0
Rio Grande Valley FC
Finished
05:30
  Mexico Liga Premier
Leviatan FC
0
7
CF Cafetaleros de Chiapas
Finished
02:30
  USA Major League Soccer
DC United
0
0
Nashville SC
Finished
03:00
Toronto FC
0
2
Atlanta United FC
Finished
04:30
  El Salvador Primera Division, Apertura
CD Luis Angel Firpo Usulutan
1
1
Municipal Limeno
Finished
04:15
AD Chalatenango
2
2
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
05:30
  Japan J.League 2
Zweigen Kanazawa
1
2
Ventforet Kofu
Finished
08:30
Tochigi SC
1
1
Jubilo Iwata
Finished
08:30
Renofa Yamaguchi
2
2
Mito Hollyhock
Finished
08:30
  Honduras Liga Nacional. Apertura
Real CD Espana San Pedro Sula
2
1
Platense FC Puerto Cortes
Finished
04:30
  USA National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
1
2
Detroit City FC
Finished
04:30
Los Angeles Force
0
0
New Amsterdam FC
Finished
05:30
California United Strikers FC
1
1
Stumptown Athletic
Finished
05:30
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Gangwon FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
inprogress
05:00
  Mexico Liga Mx, Women, Apertura
Club Necaxa
1
6
CF Monterrey
Finished
05:30
  Mexico Primera Division, Apertura
CF Pachuca
1
1
Club Santos Laguna
Finished
05:30
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
1
0
Managua FC
Finished
05:30
  Curacao First Division
R.k.s.v. Centro Dominguito
0
2
FC Sithoc
Finished
05:30
C.r.k.s.v. Jong Holland
0
2
S.v. Victory Boys
Finished
05:30
  Japan J3 League
Vanraure Hachinohe FC
1
1
Fukushima United FC
Finished
07:30
AC Nagano Parceiro
1
3
Fujieda MYFC
Finished
08:30
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC
0
1
Gimcheon Sangmu FC
Finished
08:00
FC Anyang
2
1
Seoul E-Land FC
Finished
13:00
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
Alhaurin de la Torre CF
-
-
El Palo FC
inprogress
13:30
CD Alhaurino
-
-
Real Jaen CF
inprogress
13:45
Juventud Torremolinos CF
-
-
Ud Torre Del Mar
بازی شروع نشده است
19:30
  Spain Primera Division Women
Madrid Ccf
-
-
Deportivo Alaves
inprogress
13:30
Sporting de Huelva
-
-
FC Barcelona
inprogress
13:30
Athletic Bilbao
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
19:30
  Tanzania Premier League
Mbeya Kwanza FC
0
0
Dodoma Jiji FC
inprogress
14:30
  Turkey Amateur 2. Lig
Usakspor
0
0
Isparta 32 Spor
inprogress
14:30
Ergene Velimese Spor
1
0
Inegolspor
inprogress
14:30
Turgutluspor
1
2
Ankaraspor
inprogress
14:30
Nazilli Belediyespor
0
0
24Erzincanspor
inprogress
14:30
Sakaryaspor
-
-
Hekimoglu Trabzon
بازی شروع نشده است
18:30
Afjet Afyonspor
-
-
Adiyaman 1954
بازی شروع نشده است
21:30
  Belarus Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
1
1
FC Orsha
بازی شروع نشده است
14:00
Shakhtar Petrikov
-
-
FC Lida
بازی شروع نشده است
16:00
FC Dnepr Mogilev
-
-
FC Volna Pinsk
بازی شروع نشده است
19:30
  Poland Ekstraklasa
Wisla Plock
0
0
MKS Pogon Szczecin
inprogress
14:00
  Italy Serie A
Cagliari Calcio
1
0
Sampdoria Genoa
inprogress
14:00
SSC Napoli
-
-
Torino FC
بازی شروع نشده است
19:30
  Poland I Liga
LKS Lodz
1
0
MKS Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
14:10
  France Division 1 Women
Paris Saint-Germain
-
-
AS Saint-Etienne
inprogress
14:15
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Bergama
1
0
Erbaaspor
بازی شروع نشده است
14:30
Baskent Gozgozler Academy FK
0
0
Fatsa Belediyespor
بازی شروع نشده است
14:30
  Russia PFL, South
Dinamo Stavropol
0
0
FC Chernomorets Novorossiysk
بازی شروع نشده است
14:30
FC Dynamo-Makhachkala
-
-
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
بازی شروع نشده است
17:30
  Hungary NB II
Soroksar SC
-
-
Szombathelyi Haladas FC
inprogress
14:30
BFC Siofok
1
1
Bekescsaba 1912 Elore
بازی شروع نشده است
14:30
Budaorsi SC
0
1
Szentlorinc SE
بازی شروع نشده است
14:30
Kecskemeti TE
0
0
Nyiregyhaza Spartacus FC
بازی شروع نشده است
14:30
Pecsi MFC
-
-
Budafoki Mte
بازی شروع نشده است
20:30
Szolnoki MAV FC
-
-
WKW ETO FC Gyor
بازی شروع نشده است
20:30
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
2
0
Ofspor AS
بازی شروع نشده است
14:30
Modafen FK
0
1
Karakopru Belediye SK
بازی شروع نشده است
14:30
  Turkey 1. Lig
Ankara Keciorengucu
0
0
Kocaelispor
inprogress
14:00
  England Championship
Swansea City
1
0
Cardiff City
inprogress
14:30
  Sweden Damallsvenskan
AIK DFF
-
-
Hacken Gothenburg
inprogress
14:30
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
-
-
BSG Chemie Leipzig
inprogress
14:30
Berliner AK 07
-
-
SV Lichtenberg 47
inprogress
14:30
  Hungary Nb III
Bvsc-Zuglo
-
-
Komarom Vse
inprogress
14:30
Kelen SC
-
-
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
inprogress
14:30
  Ukraine Premier League
FC Minaj
0
0
FC Desna Chernihiv
inprogress
14:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
Lanzarote UD
inprogress
14:30
  Germany Amateur Regionalliga North
Hannover 96 II
-
-
SSV Jeddeloh II
inprogress
14:30
  Thailand Thai League Championship
Navy Football Club
0
0
Udon Thani FC
بازی شروع نشده است
14:30
Nakhon Pathom United FC
0
0
Customs Ladkrabang United FC
بازی شروع نشده است
15:00
Chiangmai FC
-
-
Lamphun Warrior
بازی شروع نشده است
15:30
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
FC Amkar Perm
1
0
FC Nosta Novotroitsk
بازی شروع نشده است
14:30
FC Orenburg-2
1
0
FK Zenit Izhevsk
بازی شروع نشده است
14:30
  Hong Kong, China Division 2
Wanchai Sports
0
0
Kwai Tsing
inprogress
14:00
  Italy Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
0
2
ACF Fiorentina
بازی شروع نشده است
14:00
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
3
2
Parnu Jalgpalliklubi
بازی شروع نشده است
13:30
Tartu JK Welco
2
3
FC Nomme United
بازی شروع نشده است
13:30
  Mongolia Premier League
Tuv Buganuud
-
-
Khoromkhon FC
inprogress
13:30
  Spain Primera Division RFEF
UE Costa Brava
1
2
CD Atletico Baleares
بازی شروع نشده است
13:30
CF Rayo Majadahonda
0
0
RC Celta de Vigo B
بازی شروع نشده است
13:30
Internacional de Madrid Boadilla
2
2
UD Logrones
بازی شروع نشده است
13:30
  Belarus Vysshaya Liga
FC Minsk
0
0
FC Gomel
inprogress
13:30
  Austria Amateur Bundesliga, Women
SK Sturm Graz
-
-
SKN St. Polten
inprogress
13:30
  Russia Football National League
FC Olimp Dolgoprudny
0
0
FC Orenburg
بازی شروع نشده است
13:30
FK Veles Moscow
1
1
Torpedo Moscow
بازی شروع نشده است
14:30
  Ireland Leinster Senior Cup
Lucan United FC
2
1
Crumlin United FC
inprogress
13:30
  Poland III Liga, Group 1
KS Pelikan Lowicz
0
3
Unia Skierniewice
inprogress
13:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
SD Lenense
-
-
Urraca CF
inprogress
13:30
L Entregu CF
-
-
Luarca Cf
بازی شروع نشده است
18:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 4
CD San Ignacio
-
-
CD Anaitasuna
inprogress
13:30
CD Vitoria
-
-
Club Portugalete
بازی شروع نشده است
21:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
-
-
Club Deportiva Minera
inprogress
13:30
Mazarron FC
-
-
FC La Union Atletico
inprogress
13:30
  Turkey Super Lig
Kasimpasa Istanbul
0
0
Goztepe Izmir
inprogress
14:00
  Portugal Taca de Portugal
Varzim SC
0
1
Maritimo Madeira
inprogress
13:30
Vitoria Setubal
-
-
FC Vizela
بازی شروع نشده است
16:30
AD Castro Daire
-
-
SC Olhanense
بازی شروع نشده است
19:30
Fc Felgueiras 1932
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
19:30
CD Feirense
-
-
Nacional de Madeira
بازی شروع نشده است
19:30
CD Mafra
-
-
Clube Uniao 1919
بازی شروع نشده است
19:30
Clube Condeixa
-
-
Gil Vicente Barcelos
بازی شروع نشده است
19:30
Ufc Moitense
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
19:30
Cd Cinfaes
-
-
SC Farense
بازی شروع نشده است
19:30
Aguias Moradal
-
-
FC Pacos Ferreira
بازی شروع نشده است
19:30
  International Clubs AFC Champions League
Jeonbuk Hyundai Motors
2
2
Ulsan Hyundai FC
بازی شروع نشده است
13:30
  Lithuania II Lyga
FK Silute
0
0
Vilniaus Bfa B
inprogress
13:30
FK Panerys Vilnius
-
-
Dfk Dainava B
بازی شروع نشده است
17:30
Hegelmann Litauen B
-
-
Vjfm Fortuna Kaunas
بازی شروع نشده است
18:30
  Estonia Premium Liiga
FC Kuressaare
0
2
Tallinna JK Legion
inprogress
13:30
  Uzbekistan Birinchi Liga
Neftgazmontaj
-
-
FK Gijduvon
بازی شروع نشده است
13:30
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
Salamanca CF Uds B
-
-
Cultural Deportiva Leonesa B
inprogress
13:30
  Netherlands Eredivisie
AZ Alkmaar
4
0
FC Utrecht
inprogress
13:45
  Netherlands Eredivisie, Women
Feyenoord Rotterdam
-
-
PSV Eindhoven
inprogress
13:45
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Augsburg SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
inprogress
14:00
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Bayern Munich SRL
inprogress
14:00
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
-
-
Gotham FC
بازی شروع نشده است
23:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید