0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Sergey Akhlamov
1
3
Alexander Redkov
Finished
13:55
Serhii Berezynskyi
1
3
Roman Rybachuk
Finished
09:30
Igor Sukovaty
2
3
Ivanov Ruslan
Finished
10:20
Volodymyr Plishylo
2
3
Molochko Anton
Finished
11:05
Roman Rybachuk
3
1
Serhii Berezynskyi
Finished
12:30
Kovalchuk Nazarii
2
3
Molochko Anton
Finished
12:35
Andrii Baklykov
3
0
Vladislav Kalugin
Finished
13:35
Alekseenko Dmitriy
3
0
Igor Sukovaty
Finished
13:50
Igor Kuznetsov
2
3
Alexey Lukianov
Finished
14:25
Kovalov Oleksandr
0
3
Denis Nemchenko
Finished
09:50
Igor Kuznetsov
2
3
Ilya Yanishevskiy
Finished
09:55
Alekseenko Dmitriy
0
3
Denis Nemchenko
Finished
10:50
Alexander Redkov
3
1
Yury Abroskin
Finished
11:00
Andrey Kaptanovsky
1
3
Serhii Berezynskyi
Finished
11:00
Ivanov Ruslan
1
1
Andrey Chermensky
inprogress
11:20
Kovalov Oleksandr
3
2
Andrey Chermensky
Finished
13:20
Igor Kuznetsov
3
2
Konstantin Makarchuk
Finished
13:25
Ilya Semenyuk
0
3
Serhii Berezynskyi
Finished
13:30
Volodymyr Plishylo
1
3
Andrii Baklykov
Finished
14:05
Igor Maksymchuk
3
1
Yury Abroskin
Finished
14:30
Vladislav Kalugin
2
3
Molochko Anton
Finished
14:35
Denis Nemchenko
1
3
Andrey Chermensky
Finished
14:50
Andrii Baklykov
2
3
Molochko Anton
Finished
15:30
Yury Abroskin
1
3
Valery Petukhov
Finished
15:40
Vitalii Zharskiy
2
2
Serhij Maksymiv
Finished
15:55
Ivanov Ruslan
2
0
Denis Nemchenko
inprogress
16:20
Kotik Andrei
2
3
Valentyn Yunchyk
Finished
17:00
Yevhenii Faflei
3
1
Vladimir Ivasiv
Finished
18:30
Tomas Vorisek
1
3
Denis Benes
Finished
00:20
Krystof Prida
3
0
Martin Stusek
Finished
00:50
Tomas Vorisek
3
0
Krystof Prida
Finished
01:20
Krystof Prida
3
0
Martin Stusek
Finished
01:50
Tomas Vorisek
2
3
Denis Benes
Finished
02:20
Alekseenko Dmitriy
3
0
Andrey Chermensky
Finished
09:20
Oleksandr Brezickyi
3
1
Konstantin Makarchuk
Finished
09:25
Ilya Semenyuk
0
3
Serhii Berezynskyi
Finished
10:00
Andrii Baklykov
3
0
Molochko Anton
Finished
10:05
Vootele Vaher
3
0
Aleksandr Sokirjanski
Finished
10:15
Igor Maksymchuk
3
1
Valery Petukhov
Finished
10:25
Sergiy Balabey
2
3
Alexey Lukianov
Finished
10:25
Andrey Kaptanovsky
0
3
Roman Rybachuk
Finished
10:30
Kovalchuk Nazarii
3
0
Vladislav Kalugin
Finished
10:35
Javier Soria
0
3
Miguel Molina
Finished
10:40
Anton Kukeste
3
0
Vootele Vaher
Finished
10:45
Ales Langer
3
0
Dlouhy Jiri
Finished
10:50
Oleksandr Brezickyi
3
2
Ilya Yanishevskiy
Finished
10:55
Urmas Roos
0
3
Aleksandr Sokirjanski
Finished
11:15
Hejda Vaclav Sr.
1
1
Ales Langer
inprogress
11:20
Alexey Lukianov
0
1
Konstantin Makarchuk
inprogress
11:25
Ilya Semenyuk
0
0
Roman Rybachuk
inprogress
11:30
Sergey Akhlamov
3
2
Valery Petukhov
Finished
11:35
Andrii Baklykov
3
2
Kovalchuk Nazarii
Finished
11:35
Urmas Roos
2
3
Vootele Vaher
Finished
11:45
Kovalov Oleksandr
3
1
Igor Sukovaty
Finished
11:50
Srnka Jan
3
1
Dlouhy Jiri
Finished
11:50
Igor Kuznetsov
2
3
Sergiy Balabey
Finished
11:55
Andrey Kaptanovsky
2
3
Ilya Semenyuk
Finished
12:00
Volodymyr Plishylo
3
1
Vladislav Kalugin
Finished
12:05
Igor Maksymchuk
0
3
Alexander Redkov
Finished
12:10
Anton Kukeste
3
1
Aleksandr Sokirjanski
Finished
12:15
Alekseenko Dmitriy
3
1
Ivanov Ruslan
Finished
12:20
Srnka Jan
3
0
Ales Langer
Finished
12:20
Oleksandr Brezickyi
3
2
Alexey Lukianov
Finished
12:25
Miguel Nunez
2
3
Marc Gutierrez
Finished
12:40
Sergey Akhlamov
3
2
Yury Abroskin
Finished
12:45
Urmas Roos
0
3
Anton Kukeste
Finished
12:45
Igor Sukovaty
2
3
Denis Nemchenko
Finished
12:50
Sergiy Balabey
0
3
Ilya Yanishevskiy
Finished
12:55
Andrey Kaptanovsky
1
3
Roman Rybachuk
Finished
13:00
Volodymyr Plishylo
3
0
Kovalchuk Nazarii
Finished
13:05
Srnka Jan
3
0
Hejda Vaclav Jr.
Finished
13:20
Alexander Redkov
1
3
Valery Petukhov
Finished
13:20
Anton Kukeste
3
1
Vootele Vaher
Finished
13:45
Oleksandr Brezickyi
1
3
Sergiy Balabey
Finished
13:55
Ilya Semenyuk
0
3
Roman Rybachuk
Finished
14:00
Dlouhy Jiri
3
0
Hejda Vaclav Jr.
Finished
14:00
Javier Soria
0
3
Marc Gutierrez
Finished
14:10
Kovalov Oleksandr
0
3
Ivanov Ruslan
Finished
14:20
Andrey Kaptanovsky
0
3
Serhii Berezynskyi
Finished
14:30
Srnka Jan
1
3
Ales Langer
Finished
14:30
Miguel Nunez
0
3
Javier Soria
Finished
14:40
Ondrej Fiklik
3
2
Marek Fabini
Finished
14:50
Ilya Yanishevskiy
1
3
Konstantin Makarchuk
Finished
14:55
Ilya Semenyuk
3
2
Andrey Kaptanovsky
Finished
15:00
Sergey Akhlamov
3
1
Igor Maksymchuk
Finished
15:05
Marc Gutierrez
3
1
Miguel Molina
Finished
15:10
Heiki Magi
1
3
Indrek Perv
Finished
15:15
Vojtech Koutnik
0
3
Ondrej Fiklik
Finished
15:20
Alekseenko Dmitriy
0
3
Kovalov Oleksandr
Finished
15:20
Oleksandr Brezickyi
3
2
Igor Kuznetsov
Finished
15:25
Volodymyr Plishylo
3
0
Kovalchuk Nazarii
Finished
15:30
Daljus Kregzde
1
3
Sander Taaber
Finished
15:45
Igor Sukovaty
3
1
Andrey Chermensky
Finished
15:50
Brozek Michal
3
1
Marek Fabini
Finished
15:50
Sergiy Balabey
2
3
Konstantin Makarchuk
Finished
15:55
Javier Soria
3
1
Miguel Nunez
Finished
16:00
Marc Gutierrez
1
2
Miguel Molina
inprogress
16:10
Daljus Kregzde
1
2
Indrek Perv
inprogress
16:15
Brozek Michal
2
0
Ondrej Fiklik
inprogress
16:20
Alexey Lukianov
0
0
Ilya Yanishevskiy
inprogress
16:25
Nechyporuk Vadym
2
3
Dmitriy Vahta
Finished
16:30
Oleksii Tkachuk
3
2
Dmitry Zenyuk
Finished
16:30
Heiki Magi
0
3
Sander Taaber
Finished
16:45
Alexander Redkov
3
2
Sergey Akhlamov
Finished
16:50
Vojtech Koutnik
1
3
Marek Fabini
Finished
16:50
Aleksandr Skiba
3
1
Serhij Maksymiv
Finished
16:55
Yaroslav Vorsulyak
1
3
Vladimir Ivasiv
Finished
17:00
Daljus Kregzde
3
1
Heiki Magi
Finished
17:15
Brozek Michal
1
3
Vojtech Koutnik
Finished
17:20
Kovalov Oleksandr
1
3
Alekseenko Dmitriy
Finished
17:20
Vitalii Zharskiy
3
2
Gaevy Nazar
Finished
17:25
Yevhenii Faflei
2
3
Dmitry Zenyuk
Finished
17:30
Nazarii Hrytsyienko
3
0
Dmitriy Vahta
Finished
17:30
Konstantin Makarchuk
2
3
Ilya Yanishevskiy
Finished
17:30
Aleksandr Skiba
3
1
Ilya Udod
Finished
17:55
Nechyporuk Vadym
1
3
Kotik Andrei
Finished
18:00
Oleksii Tkachuk
3
1
Yaroslav Vorsulyak
Finished
18:00
Oleksandr Brezickyi
3
0
Alexey Lukianov
Finished
18:00
Sergey Pokydko
1
3
Vadim Komar
Finished
18:10
Indrek Perv
3
2
Sander Taaber
Finished
18:15
Viktor Kikot
2
3
Vladislav Ivanchatenko
Finished
18:15
Gaevy Nazar
2
3
Serhij Maksymiv
Finished
18:25
Nazarii Hrytsyienko
0
3
Valentyn Yunchyk
Finished
18:30
Anatolii Chaplianka
0
3
Vadim Komar
Finished
18:40
Sergey Pokydko
1
2
Viktor Kikot
inprogress
18:45
Kolar Vlastimil
1
0
Milan Dvorak
inprogress
18:50
Aleksandr Skiba
1
0
Gaevy Nazar
inprogress
18:55
Yaroslav Vorsulyak
0
1
Dmitry Zenyuk
inprogress
19:00
Kotik Andrei
2
0
Dmitriy Vahta
inprogress
19:00
Anatolii Chaplianka
-
-
Vladislav Ivanchatenko
بازی شروع نشده است
19:10
  Germany Challenger Ochsenhausen
Florian Bluhm
3
0
Huzjak Josip
Finished
13:40
Florian Bluhm
3
0
Myshaal Sabhi
Finished
00:20
Kirill Fadeev
0
3
Carlos Ishida
Finished
11:00
Huzjak Josip
-
-
Michael Engelhardt
بازی شروع نشده است
11:40
Samuel Amann
0
3
Myshaal Sabhi
Finished
12:20
Amirreza Abbasi
3
0
Michael Engelhardt
Finished
13:00
Kirill Fadeev
0
3
Amirreza Abbasi
Finished
14:20
Samuel Amann
0
3
Carlos Ishida
Finished
15:00
Amirreza Abbasi
3
0
Carlos Ishida
Finished
15:55
Florian Bluhm
3
0
Huzjak Josip
Finished
16:35
Carlos Ishida
0
3
Huzjak Josip
Finished
17:30
Amirreza Abbasi
2
3
Florian Bluhm
Finished
17:30
  Czech Republic Pro League
Jiri Pozarsky
2
3
Adam Barbora
Finished
14:00
Jiri Pozarsky
3
1
Josef Belovsky
Finished
10:30
Jiri Pozarsky
1
3
Adam Barbora
Finished
12:30
Julius Lazar
1
3
Jaroslav Prokupek
Finished
07:00
Adam Barbora
3
2
Jan Jablonovsky
Finished
11:00
Milan Regner
3
1
Milan Kolar
Finished
12:00
Jan Vidourek
2
3
Ladislav Svanda
Finished
00:00
Tomas Andrle
3
0
Duy Tiep Vu
Finished
00:00
Matous Klimenta
1
3
Vaclav Hruska Jr
Finished
00:00
Krystof Lotrek
3
1
Petr Valek
Finished
00:00
Duy Tiep Vu
0
3
Jakub Vrabec
Finished
00:30
Vaclav Hruska Jr
1
3
Zdenek Bilek
Finished
00:30
Ladislav Svanda
3
0
Josef Koutnik
Finished
00:30
Petr Valek
2
3
Tomas Stempak
Finished
00:30
Eric Maresh
3
1
Matous Klimenta
Finished
01:00
Ondrej Adam
3
1
Jan Vidourek
Finished
01:00
Josef Grill
3
1
Tomas Andrle
Finished
01:00
Josef Toth
2
3
Krystof Lotrek
Finished
01:00
Ondrej Adam
3
0
Jan Vidourek
Finished
01:30
Josef Grill
3
2
Duy Tiep Vu
Finished
01:30
Josef Toth
3
2
Petr Valek
Finished
01:30
Ladislav Svanda
3
0
Josef Koutnik
Finished
02:00
Jakub Vrabec
3
2
Tomas Andrle
Finished
02:00
Zdenek Bilek
3
0
Eric Maresh
Finished
02:00
Krystof Lotrek
2
3
Tomas Stempak
Finished
02:00
Jaroslav Prokupek
3
1
Rotislav Hasmanda
Finished
02:30
Radim Pavelka
3
1
Jan Briska
Finished
02:30
Petr Korp
1
3
Vlastimil Pecka
Finished
03:00
Jan Berger
2
3
Vladimir Postelt
Finished
03:00
Rotislav Hasmanda
1
3
Julius Lazar
Finished
03:30
Jan Briska
0
3
Robin Pacha
Finished
03:30
Jaroslav Prokupek
2
3
Jan Berger
Finished
04:00
Radim Pavelka
3
2
Petr Korp
Finished
04:00
Robin Pacha
3
2
Vlastimil Pecka
Finished
04:30
Julius Lazar
3
0
Vladimir Postelt
Finished
04:30
Jan Briska
3
2
Petr Korp
Finished
05:00
Rotislav Hasmanda
3
2
Jan Berger
Finished
05:00
Vlastimil Pecka
0
3
Radim Pavelka
Finished
05:30
Vladimir Postelt
2
3
Jaroslav Prokupek
Finished
05:30
Petr Korp
3
2
Robin Pacha
Finished
06:00
Jan Berger
1
3
Julius Lazar
Finished
06:00
Vlastimil Pecka
2
3
Jan Briska
Finished
06:30
Vladimir Postelt
2
3
Rotislav Hasmanda
Finished
06:30
Robin Pacha
3
2
Radim Pavelka
Finished
07:00
Jaroslav Prokupek
3
0
Julius Lazar
Finished
08:00
Jan Briska
3
1
Petr Korp
Finished
08:00
Rotislav Hasmanda
3
1
Jan Berger
Finished
08:00
Radim Pavelka
3
0
Robin Pacha
Finished
08:30
Stanislav Hudec
2
3
Fruhauf Michael
Finished
10:30
Jaromir Kanok
3
1
Vojtech Konvicka
Finished
10:30
Milan Kolar
3
0
Gabriel Vaclav Senior
Finished
10:30
Alois Kanak
1
3
Patrik Matocha
Finished
11:00
Tomas Nevrtal
3
1
Vlastimil Kaisler
Finished
11:00
Kostal Marek
0
3
Milan Regner
Finished
11:00
Fruhauf Michael
0
0
Tomas Nevrtal
inprogress
11:30
Josef Belovsky
0
0
Adam Barbora
inprogress
11:30
Gabriel Vaclav Senior
0
0
Kostal Marek
inprogress
11:30
Vojtech Konvicka
0
0
Alois Kanak
inprogress
11:30
Jan Jablonovsky
0
3
Jiri Pozarsky
Finished
12:00
Vlastimil Kaisler
0
3
Stanislav Hudec
Finished
12:00
Patrik Matocha
2
3
Jaromir Kanok
Finished
12:00
Jaromir Kanok
1
3
Alois Kanak
Finished
12:30
Milan Kolar
3
0
Kostal Marek
Finished
12:30
Stanislav Hudec
3
1
Tomas Nevrtal
Finished
12:30
Fruhauf Michael
2
3
Vlastimil Kaisler
Finished
13:00
Vojtech Konvicka
3
1
Patrik Matocha
Finished
13:00
Gabriel Vaclav Senior
1
3
Milan Regner
Finished
13:00
Josef Belovsky
0
3
Jan Jablonovsky
Finished
13:00
Alois Kanak
0
3
Patrik Matocha
Finished
13:30
Fruhauf Michael
3
0
Vlastimil Kaisler
Finished
13:30
Jan Jablonovsky
3
0
Josef Belovsky
Finished
13:30
Gabriel Vaclav Senior
3
2
Kostal Marek
Finished
13:30
Stanislav Hudec
3
1
Tomas Nevrtal
Finished
14:00
Milan Regner
3
2
Milan Kolar
Finished
14:00
Jaromir Kanok
1
3
Vojtech Konvicka
Finished
14:00
Jiri Vesely Sr.
3
0
Jan Manhal Sr
Finished
14:30
Petr Sudek
3
0
Vaclav Hruska Sr
Finished
14:30
Tibor Batthyany
3
0
Denis Hofman
Finished
14:30
Dalibor Kolek
3
0
Petr Jochym
Finished
14:30
Milan Capek
3
0
Karel Pesek
Finished
15:00
Jiri Ruzicka
3
2
Vladimir Havlicek
Finished
15:00
Milan Regner
3
1
Pavel Kulhanek
Finished
15:00
Adolf Huttl
2
3
Dusan Stusek
Finished
15:00
Vaclav Hruska Sr
0
3
Milan Regner
Finished
15:30
Jan Manhal Sr
1
3
Milan Capek
Finished
15:30
Denis Hofman
3
1
Jiri Ruzicka
Finished
15:30
Petr Jochym
1
3
Adolf Huttl
Finished
15:30
Karel Pesek
0
3
Jiri Vesely Sr.
Finished
16:00
Vladimir Havlicek
3
2
Tibor Batthyany
Finished
16:00
Pavel Kulhanek
3
2
Petr Sudek
Finished
16:00
Dusan Stusek
3
0
Dalibor Kolek
Finished
16:00
Jiri Vesely Sr.
-
-
Milan Capek
بازی شروع نشده است
16:30
Petr Sudek
-
-
Milan Regner
بازی شروع نشده است
16:30
Tibor Batthyany
-
-
Jiri Ruzicka
بازی شروع نشده است
16:30
Dalibor Kolek
-
-
Adolf Huttl
بازی شروع نشده است
16:30
Denis Hofman
3
0
Vladimir Havlicek
Finished
17:00
Jan Manhal Sr
2
3
Karel Pesek
Finished
17:00
Petr Jochym
3
1
Dusan Stusek
Finished
17:00
Vaclav Hruska Sr
2
3
Pavel Kulhanek
Finished
17:00
Vladimir Havlicek
1
3
Jiri Ruzicka
Finished
17:30
Petr Sudek
1
3
Vaclav Hruska Sr
Finished
17:30
Adolf Huttl
3
2
Petr Jochym
Finished
17:30
Karel Pesek
1
3
Jan Manhal Sr
Finished
17:30
Milan Capek
2
3
Jiri Vesely Sr.
Finished
18:00
Dusan Stusek
3
2
Dalibor Kolek
Finished
18:00
Tibor Batthyany
0
3
Denis Hofman
Finished
18:00
Milan Regner
2
3
Pavel Kulhanek
Finished
18:00
Tomas Prosa
3
0
Michal Jezek
Finished
18:30
Ludek Pelikan
3
0
Martin Cvecek
Finished
18:30
Ivo Palmi
0
3
Jakub Levicky
Finished
18:30
Josef Medek
3
2
Tomas Postelt
Finished
18:30
Jan Zajicek
0
2
Petr Macela
inprogress
19:00
Jiri Ruzicka
2
1
Jakub Jenicek
inprogress
19:00
Zdenek Vilimek
1
2
Ales Poncza
inprogress
19:00
Miroslav Malek
2
0
Jan Manhal Sr
inprogress
19:00
  World TT Trophy
Dillon Adrian
0
3
Sebestyen Kovacs
Finished
12:30
Janos Kaiser
2
3
Sebestyen Kovacs
Finished
10:30
Balazs Kovari
3
0
Daniel Lung
Finished
10:45
Tamas Lakatos
2
2
Laszlo Magyar
inprogress
11:00
Levente Both
0
3
Imre Bak
Finished
11:15
Norbert Bedo
0
3
Gabor Jakab
Finished
11:45
Laszlo Magyar
0
3
Janos Kaiser
Finished
12:00
Imre Bak
1
3
Balazs Kovari
Finished
12:15
Gabor Jakab
1
3
Daniel Lung
Finished
12:45
David Serdaroglu
2
3
Tamas Lakatos
Finished
13:00
Norbert Bedo
3
0
Levente Both
Finished
13:15
Janos Kaiser
2
3
Dillon Adrian
Finished
13:30
Balazs Kovari
3
1
Gabor Jakab
Finished
13:45
Laszlo Magyar
1
3
David Serdaroglu
Finished
14:00
Imre Bak
3
1
Norbert Bedo
Finished
14:15
Sebestyen Kovacs
1
3
Tamas Lakatos
Finished
14:30
Daniel Lung
3
1
Levente Both
Finished
14:45
David Serdaroglu
3
0
Janos Kaiser
Finished
15:00
Norbert Bedo
0
3
Balazs Kovari
Finished
15:15
Tamas Lakatos
3
0
Dillon Adrian
Finished
15:30
Levente Both
0
3
Gabor Jakab
Finished
15:45
Sebestyen Kovacs
2
1
Laszlo Magyar
inprogress
16:00
Daniel Lung
0
2
Imre Bak
inprogress
16:15
Janos Kaiser
2
3
Tamas Lakatos
Finished
16:30
Balazs Kovari
3
2
Levente Both
Finished
16:45
Sebestyen Kovacs
0
3
David Serdaroglu
Finished
17:00
Daniel Lung
3
1
Norbert Bedo
Finished
17:15
Dillon Adrian
3
2
Laszlo Magyar
Finished
17:30
Gabor Jakab
0
3
Imre Bak
Finished
17:45
  Europe TT Elite Series
Pawel Piszczatowski
1
3
Jakub Glanowski
Finished
14:45
Lukasz Jarocki
1
3
Petr David
Finished
00:00
Szymon Twardowski
3
0
Michal Minda
Finished
00:15
Piotr Chodorski
0
3
Przemyslaw Walaszek
Finished
00:30
Szymon Radlo
3
0
Mariusz Koczyba
Finished
00:45
Makajew Maciej
3
1
Arkadiusz Zuk
Finished
01:00
Lukasz Matlag
3
2
Dawid Jendrysik
Finished
01:15
Michal Minda
3
1
Mariusz Koczyba
Finished
01:45
Sebastian Bak
1
3
Arkadiusz Mugowski
Finished
02:00
Szymon Twardowski
3
1
Lukasz Matlag
Finished
02:15
Damian Korczak
3
0
Jakub Grzegorczyk
Finished
02:35
Szymon Radlo
3
1
Dawid Jendrysik
Finished
02:45
Marcin Jadczyk
3
2
Milosz Przybylik
Finished
03:00
Michal Minda
3
0
Lukasz Matlag
Finished
03:15
Sebastian Bak
2
3
Damian Korczak
Finished
03:30
Szymon Twardowski
3
1
Szymon Radlo
Finished
03:45
Milosz Przybylik
3
0
Arkadiusz Mugowski
Finished
04:00
Dawid Jendrysik
0
3
Mariusz Koczyba
Finished
04:15
Marcin Jadczyk
3
0
Jakub Grzegorczyk
Finished
04:30
Michal Minda
2
3
Szymon Radlo
Finished
04:45
Damian Korczak
3
2
Arkadiusz Mugowski
Finished
05:00
Lukasz Matlag
1
3
Mariusz Koczyba
Finished
05:15
Sebastian Bak
0
3
Marcin Jadczyk
Finished
05:30
Szymon Twardowski
3
0
Dawid Jendrysik
Finished
05:45
Milosz Przybylik
3
0
Jakub Grzegorczyk
Finished
06:00
Damian Korczak
1
3
Marcin Jadczyk
Finished
06:30
Sebastian Bak
0
3
Milosz Przybylik
Finished
07:00
Jakub Grzegorczyk
1
3
Arkadiusz Mugowski
Finished
07:30
Damian Korczak
0
3
Milosz Przybylik
Finished
08:00
Marcin Jadczyk
3
0
Arkadiusz Mugowski
Finished
08:30
Sebastian Bak
3
1
Jakub Grzegorczyk
Finished
09:00
Przemyslaw Walaszek
3
0
Arkadiusz Zuk
Finished
10:00
Damian Swierczek
3
0
Kleszcz Krzesimir
Finished
10:15
Makajew Maciej
0
3
Piotr Chodorski
Finished
10:30
Michal Minda
3
0
Jakub Glanowski
Finished
10:45
David Palkovsky
1
2
Josef Braun
inprogress
11:00
Przemyslaw Walaszek
0
0
Makajew Maciej
inprogress
11:30
Jakub Glanowski
3
0
Jakub Chojnacki
Finished
11:45
Josef Braun
3
0
Arkadiusz Zuk
Finished
12:00
Michal Minda
0
3
Kleszcz Krzesimir
Finished
12:15
David Palkovsky
3
0
Piotr Chodorski
Finished
12:30
Damian Swierczek
3
0
Jakub Chojnacki
Finished
12:45
Makajew Maciej
3
2
Arkadiusz Zuk
Finished
13:00
Pawel Piszczatowski
0
3
Michal Minda
Finished
13:15
Przemyslaw Walaszek
0
3
David Palkovsky
Finished
13:30
Jakub Glanowski
0
3
Kleszcz Krzesimir
Finished
13:45
Josef Braun
3
0
Piotr Chodorski
Finished
14:00
Damian Swierczek
3
0
Michal Minda
Finished
14:15
Makajew Maciej
1
3
David Palkovsky
Finished
14:30
Przemyslaw Walaszek
0
3
Josef Braun
Finished
15:00
Kleszcz Krzesimir
3
0
Jakub Chojnacki
Finished
15:15
Piotr Chodorski
3
1
Arkadiusz Zuk
Finished
15:30
Damian Swierczek
3
0
Jakub Glanowski
Finished
15:45
Makajew Maciej
0
3
Josef Braun
Finished
16:00
Michal Minda
0
2
Jakub Chojnacki
inprogress
16:15
David Palkovsky
0
0
Arkadiusz Zuk
Finished
16:25
Pawel Piszczatowski
2
3
Kleszcz Krzesimir
Finished
16:45
Przemyslaw Walaszek
0
3
Piotr Chodorski
Finished
17:00
Lukasz Jarocki
0
3
David Palkovsky
Finished
18:00
Przemyslaw Walaszek
3
0
Makajew Maciej
Finished
18:30
Josef Braun
1
2
Piotr Chodorski
inprogress
19:00
  Ukraine Ukraine Win Cup
Oleksandr Naida
2
3
Vladimir Sorokin
Finished
00:00
Alexey Gutnichenko
3
0
Dmitry Zaporozhets
Finished
00:15
Vladimir Boycuk
2
3
Yan Krol
Finished
00:30
Sergey Pisklov
3
1
Dmitry Zaporozhets
Finished
00:45
Oleksandr Naida
3
2
Rodion Pirveli
Finished
01:30
Sergey Pisklov
1
3
Alexey Gutnichenko
Finished
01:45
Rodion Pirveli
2
3
Vladimir Sorokin
Finished
02:00
Dmitry Zaporozhets
1
3
Alexey Gutnichenko
Finished
03:15
Vitaliy Solovey
3
2
Andrey Burdakov
Finished
03:30
Yan Krol
1
3
Vladimir Boycuk
Finished
03:30
Dmitry Zaporozhets
1
3
Sergey Pisklov
Finished
03:45
Vitaliy Solovey
3
0
Sergey Kireev
Finished
04:30
Alexey Gutnichenko
1
3
Sergey Pisklov
Finished
04:45
Andrey Burdakov
0
3
Sergey Kireev
Finished
05:30
Andrey Burdakov
3
2
Vitaliy Solovey
Finished
06:30
Sergey Kireev
1
3
Vitaliy Solovey
Finished
07:30
Sergey Kireev
1
3
Andrey Burdakov
Finished
08:30
Maxim Butkov
0
3
Igor Akimov
Finished
09:00
Anton Yolkin
1
3
Artem Maksimenko
Finished
09:00
Konstantyn Kirsanov
3
0
Anton Ryabukhin
Finished
09:30
Anton Yolkin
0
3
Anton Ryabukhin
Finished
10:00
Aleksey Goloveshkin
3
0
Igor Akimov
Finished
10:30
Konstantyn Kirsanov
2
3
Artem Maksimenko
Finished
10:30
Anton Yolkin
1
2
Konstantyn Kirsanov
inprogress
11:00
Maxim Butkov
0
3
Aleksey Goloveshkin
Finished
11:00
Artem Maksimenko
0
3
Anton Yolkin
Finished
12:00
Igor Akimov
3
0
Maxim Butkov
Finished
12:00
Anton Ryabukhin
1
3
Konstantyn Kirsanov
Finished
12:30
Anton Ryabukhin
2
3
Anton Yolkin
Finished
13:00
Vitaly Pinchuk
3
1
Vitali Khorolsky
Finished
13:15
Artem Maksimenko
3
0
Konstantyn Kirsanov
Finished
13:30
Igor Akimov
2
3
Aleksey Goloveshkin
Finished
13:30
Aleksey Goloveshkin
3
1
Maxim Butkov
Finished
14:00
Konstantyn Kirsanov
0
3
Anton Yolkin
Finished
14:00
Artem Maksimenko
3
2
Anton Ryabukhin
Finished
14:30
Jan Zaharov
1
3
Artyom Doroshenko
Finished
15:00
Vitaliy Krokhmal
2
3
Ruslan Onischenko
Finished
15:30
Rodion Pirveli
1
3
Vitaliy Khamurda
Finished
15:30
Jan Zaharov
1
3
Ruslan Onischenko
Finished
16:00
Vitali Khorolsky
2
1
Vitaly Pinchuk
inprogress
16:15
Rodion Pirveli
3
2
Eduard Rubtsov
Finished
16:30
Vitaliy Krokhmal
0
0
Artyom Doroshenko
inprogress
16:30
Jan Zaharov
1
3
Vitaliy Krokhmal
Finished
17:00
Ruslan Onischenko
2
3
Artyom Doroshenko
Finished
17:30
Vitaliy Khamurda
0
3
Eduard Rubtsov
Finished
17:30
Valeriy Tatarinov
3
1
Aleksey Gaponov
Finished
17:45
Artyom Doroshenko
1
3
Jan Zaharov
Finished
18:00
Ruslan Onischenko
1
3
Vitaliy Krokhmal
Finished
18:30
Vitaliy Khamurda
2
3
Rodion Pirveli
Finished
18:30
Sergey Kalenik
2
3
Sergey Vavrenyuk
Finished
18:45
Valeriy Tatarinov
3
1
Ruslan Lazebny
Finished
18:45
Ruslan Onischenko
2
2
Jan Zaharov
inprogress
19:00
  Russia Liga Pro
Viktor Rakhmanovskii
-
-
Artem Tsitselsky
Finished
00:15
Bogdan Grebenyuk
3
1
Ivan Soldatov
Finished
00:45
Ilyas Shakirov
2
3
Yurii Merkushin
Finished
01:15
Oleg Kutuzov
3
1
Sergei Ogai
Finished
01:30
Vladislav Chakhur
2
3
Vasily Shirshov
Finished
01:45
Vladimir Staroverov
3
2
Dmitry Bogdanov
Finished
01:45
Yurii Merkushin
3
0
Nikolay Zhurba
Finished
02:15
Anatoly Ilin
1
3
Oleg Kutuzov
Finished
02:30
Ilyas Shakirov
0
3
Vladislav Chakhur
Finished
02:45
Alexey Vlasov
1
3
Vladimir Staroverov
Finished
02:45
Evgeniy Ilyukhin
3
1
Sergei Ogai
Finished
03:00
Roman Astreev
3
0
Dmitry Bogdanov
Finished
03:15
Nikolay Zhurba
2
3
Vasily Shirshov
Finished
03:15
Yurii Merkushin
2
3
Vladislav Chakhur
Finished
03:45
Sergei Ogai
0
3
Anatoly Ilin
Finished
04:00
Vasily Shirshov
3
1
Ilyas Shakirov
Finished
04:15
Dmitry Bogdanov
1
3
Alexey Vlasov
Finished
04:15
Oleg Kutuzov
2
3
Evgeniy Ilyukhin
Finished
04:30
Vladislav Chakhur
1
3
Nikolay Zhurba
Finished
04:45
Vladimir Staroverov
3
1
Roman Astreev
Finished
04:45
Vasily Shirshov
0
3
Yurii Merkushin
Finished
05:15
Evgeniy Ilyukhin
1
3
Anatoly Ilin
Finished
05:30
Nikolay Zhurba
0
3
Ilyas Shakirov
Finished
05:45
Roman Astreev
3
1
Alexey Vlasov
Finished
05:45
Roman Zelenskii
2
3
Igor Minchenkov
Finished
09:15
Andrey Orlov
0
3
Igor Sergeevich
Finished
09:30
Andrey Pravdnov
3
2
Konstantin Bystrushkin
Finished
09:45
Igor Minchenkov
0
3
Andrey Pravdnov
Finished
10:15
Igor Sergeevich
0
3
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
10:30
Konstantin Bystrushkin
3
1
Roman Zelenskii
Finished
10:45
Igor Meteleshko
0
3
Mikhail Sverdlov
Finished
10:45
Roman Zelenskii
2
1
Andrey Pravdnov
inprogress
11:15
Igor Minchenkov
1
3
Konstantin Bystrushkin
Finished
11:45
Andrey Pravdnov
-
-
Konstantin Bystrushkin
Finished
12:45
Mikhail Sverdlov
3
0
Igor Meteleshko
Finished
12:45
Nikolay Zhurba
3
1
Daniil Mikheev
Finished
13:00
Vladimir Nemashkalo
0
3
Yuriy Zaycev
Finished
13:15
Timofey Razinkov
1
3
Vadim Putilovsky
Finished
13:30
Daniil Mikheev
3
1
Timofey Razinkov
Finished
14:00
Vadim Putilovsky
2
3
Nikolay Zhurba
Finished
14:30
Nikolay Zhurba
2
3
Timofey Razinkov
Finished
15:00
Daniil Mikheev
2
3
Vadim Putilovsky
Finished
15:30
Mikhail Chernyavskiy
3
2
Sergey Kulikov
Finished
17:00
Igor Matveev
3
1
Evgeny Grishaev
Finished
17:15
Maksim Dukhin
0
3
Igor Mihaylov
Finished
17:45
Nikita Kurilchik
1
3
Aleksandr Golyshev
Finished
17:45
Ivan Pandur
3
2
Maksim Dukhin
Finished
18:15
Evgeny Grishaev
3
0
Nikita Kurilchik
Finished
18:15
Pavel Vshivkov
2
3
Mikhail Chernyavskiy
Finished
18:30
Aleksandr Golyshev
2
3
Igor Matveev
Finished
18:45
Igor Matveev
-
-
Nikita Kurilchik
بازی شروع نشده است
19:15
  Armenia Armenia ITT CUP
Hrayr Soghomonyan
2
3
Armen Darbinyan
Finished
01:30
Gevorg Baghdasaryan
3
1
Mkrdij Sounboulian
Finished
02:10
Hrayr Soghomonyan
3
1
Andranik Sahakyan
Finished
02:30
Armen Darbinyan
0
3
Mkrdij Sounboulian
Finished
02:50
Hrayr Soghomonyan
3
2
Mkrdij Sounboulian
Finished
03:30
Hrayr Soghomonyan
0
3
Gevorg Baghdasaryan
Finished
04:30
Gevorg Baghdasaryan
3
0
Armen Darbinyan
Finished
06:30
Mkrdij Sounboulian
3
0
Andranik Sahakyan
Finished
06:50
Armen Darbinyan
0
3
Hrayr Soghomonyan
Finished
07:10
Mkrdij Sounboulian
3
0
Gevorg Baghdasaryan
Finished
07:50
Andranik Sahakyan
3
1
Hrayr Soghomonyan
Finished
08:10
Mkrdij Sounboulian
3
2
Armen Darbinyan
Finished
08:30
Mkrdij Sounboulian
0
3
Hrayr Soghomonyan
Finished
09:10
Avet Vasilyan
0
3
Harutyun Harutyunyan
Finished
10:30
Avet Vasilyan
3
1
Ernest Apriyan
Finished
11:10
Gevorg Abrahamyan
1
3
Harutyun Harutyunyan
Finished
12:10
Harutyun Harutyunyan
3
0
Ernest Apriyan
Finished
12:50
Gevorg Abrahamyan
3
2
Avet Vasilyan
Finished
14:50
Harutyun Harutyunyan
3
0
Avet Vasilyan
Finished
16:50
  Czech Republic TT Star Series
Tomas Beran
0
3
Jakub Zelinka
Finished
10:30
Martin Olejnik
3
2
David Prusa
Finished
11:05
Jakub Seibert
1
3
Michal Benes
Finished
11:40
Youssef Abdel-Aziz
2
2
Tibor Spanik
Finished
12:15
Tomas Beran
1
3
David Prusa
Finished
12:45
Martin Olejnik
3
1
Jakub Seibert
Finished
13:15
Youssef Abdel-Aziz
3
0
Jakub Zelinka
Finished
13:45
Michal Benes
1
3
Tibor Spanik
Finished
14:15
Tomas Beran
1
3
Jakub Seibert
Finished
14:45
Youssef Abdel-Aziz
3
1
David Prusa
Finished
15:15
Jakub Zelinka
1
3
Tibor Spanik
Finished
15:45
Martin Olejnik
1
3
Michal Benes
Finished
16:15
Youssef Abdel-Aziz
3
0
Martin Olejnik
Finished
17:00
Youssef Abdel-Aziz
3
0
Tibor Spanik
Finished
18:15
  Sweden Swedish Pro Series
Antoine Doyen
1
3
Anton Andersson
Finished
13:30
Florian Bourrassaud
3
2
Shoma Nishihara
Finished
14:00
Martin Andersen
0
3
Simon Arvidsson
Finished
14:30
Samuel Walker
3
1
Anton Andersson
Finished
15:00
Florian Bourrassaud
3
0
Per Sandstrom
Finished
15:30
Antoine Doyen
3
1
Shoma Nishihara
Finished
16:00
Martin Andersen
-
-
Anton Andersson
Finished
16:30
Florian Bourrassaud
3
1
Simon Arvidsson
Finished
17:00
Samuel Walker
3
0
Shoma Nishihara
Finished
17:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید