0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United Arab Emirates UAE League
AL Dhafra
0
0
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
18:45
Emirates Club Ras Al Khaimah
0
0
Al Urooba
inprogress
18:45
Al Wasl
1
2
Ajman
inprogress
18:45
  Uzbekistan Super League
Nasaf Qarshi
2
0
PFK Qizilqum
inprogress
18:30
Navbahor
0
0
Neftchi Fargona
inprogress
18:30
Metallurg Bekobod
0
0
Dinamo Samarqand
inprogress
18:30
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
4
3
Busan I. Park
Finished
14:30
Jeonnam Dragons
2
0
FC Anyang
Finished
14:30
Seoul E-Land FC
3
1
Gimpo Citizen
Finished
15:00
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
2
2
Daegu FC
Finished
15:00
Suwon Samsung Bluewings
2
1
Gimcheon Sangmu FC
Finished
14:30
  Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
0
2
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
17:00
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Telavi
بازی شروع نشده است
19:30
FC Sioni Bolnisi
0
0
FC Dila Gori
Finished
17:00
  Malaysia Super League
Penang FC
1
4
Sabah
inprogress
17:30
Sarawak
1
2
Kuala Lumpur FA
Finished
16:45
Kedah
0
0
Negeri Sembilan
inprogress
17:30
  Georgia National League 2
FC Spaeri
2
1
FC WIT Georgia Tblisi
inprogress
17:30
FC Rustavi
2
0
FC Gareji
inprogress
17:30
FC Shuqura Kobuleti
0
0
FC Samtredia
inprogress
17:30
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
US Monastir
-
-
CS Sfaxien
بازی شروع نشده است
19:30
  Colombia Primera B
Tigres FC
0
1
Deportes Quindio
Finished
05:30
  Australia A-League
Western United
0
1
Melbourne Victory
Finished
13:35
  Ethiopia Premier League
Arba Minch City FC
2
1
Hawassa Kenema
inprogress
17:30
Bahir Dar Kenema FC
1
0
Adama City FC
Finished
14:30
Addis Ababa
1
1
Dire Dawa
Finished
11:30
  Egypt Premier League
El Gounah
0
1
Misr Lel Makasa
inprogress
18:30
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
19:30
HJK Helsinki
-
-
FC Lahti
بازی شروع نشده است
19:30
AC Oulu
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
19:30
  Tanzania Premier League
Biashara United FC
0
2
Namungo FC
inprogress
17:30
Mbeya Kwanza FC
0
1
Geita Gold FC
Finished
15:30
  Malaysia Premier League
Skuad Projek
0
1
UITM FC
Finished
16:45
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
0
0
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
02:30
CD Puerto Montt
2
1
Union San Felipe
Finished
02:30
Santiago Morning
1
1
Melipilla
Finished
00:00
  Jamaica Premier League
Vere United FC
0
0
Portmore United
Finished
02:30
Tivoli Gardens
3
1
Molynes United FC
Finished
05:00
  Chile Primera Division
Curico Unido
4
1
Audax Italiano Santiago
Finished
05:00
  Australia FFA Cup
Monaro Panthers FC
4
3
Canberra Olympic
Finished
13:30
Western Knights SC
3
0
Gwelup Croatia SC
Finished
16:00
Charlestown Azzurri
0
3
Newcastle Olympic
Finished
13:30
SWQ Thunder
0
7
Queensland Lions SC
Finished
14:15
Kingborough Lions
2
0
Hobart United
Finished
13:30
Dandenong Thunder SC
1
0
Port Melbourne Sharks SC
Finished
14:00
NWS Spirit
4
2
Hills United Brumbies
Finished
14:00
Bonnyrigg White Eagles
3
1
Bankstown City Lions
Finished
14:00
Hellenic Athletic Club
1
2
Mindil Aces
Finished
14:15
Sydney University SFC
3
1
Norwest SC
Finished
14:30
Murdoch University Melville
1
0
Ashfield SC
Finished
16:15
Arncliffe Aurora
1
2
Parramatta FC
Finished
13:30
Melbourne Knights
1
0
Collingwood FC
Finished
14:00
Hakoah Sydney City East
3
2
Marconi Stallions
Finished
14:30
Perth
1
2
Armadale
Interrupted
16:30
  Morocco Botola Pro
HUSA Agadir
2
2
Olympique de Safi
Finished
00:00
  Venezuela Segunda Division
Rayo Zuliano
1
0
Academia Rey
Finished
01:30
  Brazil Serie D Group 8
Azuriz
0
0
EC Prospera Criciuma
Finished
02:30
  Argentina Primera B Nacional
Deportivo Moron
0
0
CA All Boys
Finished
02:40
Ferro Carril Oeste
1
0
Guillermo Brown
Finished
02:30
Almirante Brown
2
2
Villa Dalmine
Finished
04:40
  Brazil Mineiro 2
Boa Ec
1
0
Betim FC
Finished
03:00
  Brazil Serie D Group 5
Anapolis FC
1
0
Costa Rica EC
Finished
03:30
  United States MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
1
0
Orlando City II
Finished
03:30
  Paraguay Primera Division
Guarani Asuncion
3
0
12 de Octubre
Finished
04:30
  India Delhi Senior Division
Delhi Young Boys
0
1
Victory FC
Finished
15:45
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
2
0
Tigres Uanl (W)
Finished
04:30
Monterrey (W)
2
1
Pachuca (W)
Finished
06:35
  Nigeria Premier League Women
Naija Ratels (W)
0
4
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
13:30
Edo Queens (W)
0
1
Nasarawa Amazons (W)
Finished
16:30
  Uruguay Primera Division
Boston River
2
3
Liverpool FC Montevideo
Finished
01:30
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
2
1
Guayaquil City
Finished
04:30
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
1
1
Cruzeiro (W)
Finished
01:00
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
1
1
Gremio RS
Finished
03:30
  Denmark Reserve League
Odense BK Reserves
0
2
Silkeborg Reserves
Finished
16:30
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampere United
-
-
Klubi 04
بازی شروع نشده است
19:30
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
-
-
JK Tallinna Kalev
بازی شروع نشده است
19:30
  Egypt Division 2
El Alameen
2
0
El Badari
inprogress
18:30
  Malaysia FA Cup
Perlis United FC
0
3
Kuching FA
inprogress
17:30
  Argentina Reserve League
Ferro Carril Oeste Reserves
1
1
CA San Telmo Reserves
inprogress
17:30
CA Fenix Pilar Reserves
1
6
UAI Urquiza Reserves
inprogress
17:30
Almirante Brown Reserves
1
0
Chacarita Juniors Reserves
inprogress
18:30
Puerto Nuevo Reserves
0
1
Lujan Reserves
inprogress
18:00
Argentino Merlo Reserves
0
0
Berazategui Reserves
inprogress
18:30
  Uganda Uganda Cup
Vipers
4
0
Mbarara City
Finished
16:30
  Colombia Regional League
Envigado FC Reserves
3
0
Leones Reserves
inprogress
17:30
  Mongolia First League
Hunters FC
0
4
Khukh Chononuud
Finished
15:30
  Portugal Taca Revelacao U23
Benfica U23
1
0
Estoril U23
inprogress
14:30
Maritimo U23
0
1
Braga U23
inprogress
18:00
  Bangladesh Championship League
Wari Club
0
1
Gopalgonj SC
Finished
14:30
BFF Elite Academy
0
1
Azampur FC Uttara
Finished
16:45
  Australia NSW Premier League 2
Rydalmere Lions
1
4
Inter Lions FC
Finished
14:15
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
1
2
Kingston City
Finished
14:00
  Turkey U19 Elit Ligi
Trabzonspor U19
4
0
Altay U19
Finished
13:30
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
3
0
3 de Febrero
Finished
02:45
  Nepal C Division
Sanepa Club
3
1
Manohara Utd
inprogress
14:45
Swoyambhu Club
1
0
Oasis Club
Finished
11:30
  Uganda Super League Women
Tooro Queens (W)
0
0
She Corporate (W)
inprogress
17:30
Uganda Martyrs (W)
4
1
She Maroons (W)
inprogress
17:30
Kawempe Muslim FC (W)
0
0
Lady Doves FC (W)
inprogress
17:30
Rines SS (W)
0
1
UCU Lady Cardinals (W)
inprogress
17:30
Kampala Queens (W)
1
0
Olila High School (W)
inprogress
17:30
  Uruguay Reserve League
Liverpool Montevideo Reserves
0
0
Plaza Colonia Reserves
inprogress
17:30
  Turkey 3. Lig
Kutahyaspor
0
0
Artvin Hopaspor
inprogress
17:30
Bursa Yildirim Spor
0
1
Arnavutkoy
inprogress
17:30
  United States USL League Two
FC Lehigh Valley United
2
3
West Chester United
Finished
03:30
  Sweden U21 Allsvenskan
Djurgardens U21
7
1
Degerfors U21
Finished
16:30
  Russia Youth Championship
FC Nizhny Novgorod U19
1
0
Akhmat Grozny U19
Finished
14:30
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
1
2
Kingston City U21
Finished
14:00
  Philippines PFL Cup
Kaya FC
0
0
Stallions FC
Finished
13:30
  Estonia U19 League
Tallinna JK Legion U19
1
1
Nomme United U19
inprogress
18:30
FC Flora Tallinn U19
0
2
Tartu JK Tammeka U19
inprogress
18:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید