0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  South America Copa Libertadores
Palmeiras
1
0
Atletico Mineiro
Finished
05:00
Talleres de Cordoba
0
1
Velez Sarsfield
Finished
05:00
  Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
0
0
Deportivo Mixco
Finished
01:30
CSD Comunicaciones
1
0
Club Xelaju
Finished
04:30
Xinabajul
1
1
Achuapa FC
Finished
02:30
Antigua Guatemala
0
3
CSD Municipal
Finished
06:30
  South America Copa Sudamericana
Ceara CE
2
2
Sao Paulo FC
Finished
02:45
  United States USL Championship
Miami FC
1
2
Tulsa Roughnecks FC
Finished
03:30
San Diego Loyal
1
0
Monterey Bay
Finished
06:30
San Antonio FC
2
1
Loudoun United FC
Finished
05:30
  World FIFA U20 World Cup Women
New Zealand U20 (W)
1
1
Mexico U20 (W)
Finished
00:30
Spain U20 (W)
0
0
Brazil U20 (W)
Finished
03:30
Costa Rica U20 (W)
1
3
Australia U20 (W)
Finished
06:30
  Mexico Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
2
2
Mineros De Zacatecas
Finished
02:30
Venados Merida FC
1
1
Dorados
Finished
04:35
Cimarrones de Sonora
2
1
Leones Negros Guadalajara
Finished
06:35
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
0
2
Libertad FC
Finished
04:30
CA Santo Domingo
0
2
Indepiendente Juniors
Finished
00:30
Imbabura Sporting Club
0
0
Manta FC
Finished
04:30
  Brazil Serie B
Criciuma EC
0
0
Guarani FC De Campinas
Finished
05:00
Chapecoense SC
2
2
Novorizontino SP
Finished
02:30
Nautico Capibaribe
2
1
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
02:30
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
1
2
Manly Utd (W)
Finished
13:45
  United States USL League One
North Carolina
2
1
Forward Madison FC
Finished
03:30
  Argentina Copa Argentina
Agropecuario
0
1
Boca Juniors
Finished
04:40
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
2
1
CD Suchitepequez
Finished
01:30
Sacachispas Chiquimula
0
1
Chimaltenango FC
Finished
06:30
Deportivo Sanarate
3
0
Mictlán
Finished
01:30
Juventud Pinulteca FC
1
0
CSD Comunicaciones B
Finished
02:15
Deportivo Marquense
2
1
Solola
Finished
01:30
San Juan La Laguna FC
3
1
Catarina FC
Finished
01:30
Aurora FC
2
0
Deportivo Barberena FC
Finished
04:30
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico Carcarana
0
0
Argentino De Firmat
Finished
04:30
  China Super League
Hebei CFFC
-
-
Tianjin Teda
بازی شروع نشده است
16:30
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
0
0
ART Municipal Jalapa
Finished
04:30
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
2
1
Deportivo Saprissa
Finished
04:30
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
1
2
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
06:00
Motagua
2
2
Vida
Finished
05:30
CD Honduras Progreso
2
2
Olancho
Finished
05:45
CD Real Sociedad
2
1
Real Espana
Finished
01:30
CD Victoria
4
0
Lobos UPNFM
Finished
05:30
  United States NISA
Chattanooga FC
0
1
California Utd Strikers
Finished
03:30
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
3
3
CS Uruguay
Finished
01:30
Cariari Pococi
2
0
AD Aserri/Once de Abril
Finished
00:30
Escorpiones de Belen
2
2
Municipal de Turrialba
Finished
00:30
  Bolivia LFPB
Atletico Palmaflor Vinto
2
1
Blooming
Finished
02:30
Bolivar
3
0
Guabira Santa Cruz
Finished
04:45
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
0
1
SD Panama Oeste
Finished
04:30
UMECIT
3
0
CD Centenario
Finished
01:30
Atletico Chiriqui B
1
2
Herrera Reserves
Finished
02:30
  World Friendly International Matches U19
Thailand U19
7
3
Myanmar U19
Finished
13:00
Vietnam U19
-
-
Malaysia U19
بازی شروع نشده است
16:00
  Australia NPL Youth Western Australia
Sorrento U20
0
0
Inglewood United U20
inprogress
15:30
  Brazil Copa Paulista,Group 3
AD São Caetano do Sul
2
1
Oeste Itapolis
Finished
03:30
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
1
2
Portland Thorns (W)
Finished
04:00
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
0
1
Guarani Asuncion
Finished
03:00
  Panama LPF
Alianza FC Panama
0
3
CD Arabe Unido
Finished
01:30
Sporting San Miguelito
3
1
Tauro F.C.
Finished
03:45
Potros Del Este
1
1
CD Plaza Amador
Finished
06:00
  World Friendly Club Matches
Cordoba
3
2
Merida
Finished
00:00
  Uruguay Copa Uruguay
Juventud Piedras
1
0
CA Universal de San Jose
Finished
03:30
  Brazil Paulista Women
Sao Paulo (W)
3
1
Taubate (W)
Finished
04:30
  Oceania OFC Champions League Group B
Hienghene Sport
2
0
Rewa FC
Finished
04:30
Nikao Sokattak FC
1
4
Auckland City
Finished
07:30
  United States All Star Game
MLS All Stars
2
1
Liga MX All Stars
Finished
05:00
  Myanmar National League
Ispe FC
5
1
Chinland FC
Finished
13:00
  India Mizoram Independence Cup
Chhinga Veng FC
0
1
Aizawl
Finished
13:00
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
0
0
Monaro Panthers U23
inprogress
13:00
  Africa COSAFA Cup Women
Costa do Sol (W)
0
1
Double Action FC (W)
inprogress
14:30
  India Shillong Premier League
Mawkhar
0
1
Langsning
inprogress
15:00
  India Super Division Bangalore
Bengaluru B
-
-
Kodagu FC
inprogress
15:00
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید